#rivstart. Vill du få bästa starten på 2021?
#rivstart. Vill du få bästa starten på 2021?
Vad betyder #rivstart? För mig betyder det att få bästa möjliga start på det nya året. Tänk så här. Det är inte det nya året som ska fixa det åt dig. Det är du som ska fixa det nya året.
Och hur gör man det? Genom att rivstarta och komma snabbt upp ur startblocken. Den rätta gnistan får dig att hamna rätt från början. Så att det är du som tar befälet för det nya året.
Svara snabbt på dom här frågorna:
Vill du göra 2021 mycket bättre än förra året?
Hur kan du bli ännu mer nöjd med dig själv och hur du lyckas på jobbet?
Vill du få en flygande start på vägen till ditt mål?
Då ska du hänga med direkt nu i januari:
Här på bloggen soderpalm.nu. Du kommer få ny pepp nästan varje dag.
I Monday Morning Letter. Nyhetsbrevet som läses av många tusen säljare, chefer och företagare varje vecka. Klicka och anmäl dig om du inte redan är med.
På webinaren. Här kommer jag tillsammans med Pelle Johansson kommer jag köra 4 peppwebinar under januari.
Tillsammans med mina goda vänner och samarbetspartners kommer vi under hashtaggen #rivstart göra precis allt vi kan för att du ska lyckas.
Och det bästa av allt? Det är helt gratis att vara med!
Följ hashtaggen nu direkt så att du inte missar något. Starten går måndag 4/1.
Nu kör vi!
Max
Här får du lite mer peppläsning: